• Wpisów: 6
  • Średnio co: 55 dni
  • Ostatni wpis: 3 dni temu, 18:53
  • Licznik odwiedzin: 812 / 392 dni
 
wolnaodnalogow
 
Nigdy nie traćmy nadziei, walczmy o to co kochamy.

Prawdziwa miłość przetrwa wszystko, nawet te najgorsze dni.

To że on przestał być czuły, troskliwy i kochany nie oznacza że przestał nas kochać czy to że ma kogoś na boku. Może zwyczajnie potrzebuje troche czasu tylko dla siebie, pobyć chwile sam ze sobą.
Najgorsze w tym momencie jest robienie mu awantury, bo to tylko pogorszy nasza sytuacje i wtedy miłość moze nie wystarczyć.

Nie zmieniajmy go na siłe, pozwólmy mu być sobą. Niech czuje nasza obecność, niech wie ze nadal nam zależy, tylko nie róbmy tego nachalnie.

Cały czas pisze w naszej obecności przez telefon, nie rozstaje sie z nim nawet na sekunde? To wcale nie oznacza ze ma inna, ma tak samo znajomych jak my z ktormi chce sie kontaktować, i po prostu szanuje swoją prywatność.

Nie mozesz sobie z tym poradzić? Znajdz własne zainteresowania w ktorych on wcale nie musi uczestniczyć,  spotykaj sie ze znajomymi, idz na silownie, rob cokolwiek byle by nie myslec o tym ze on na pewno Cie zdradza skoro  nie rozstaje sie z telefonem.

Ja to zrozumialam dopiero wtedy kiedy mogłam go stracić, mysląc o tym ze nie bylo by go obok robilo mi sie bardzo żle. Teraz wiem i widze jak bardzo mnie kocha, a to ze sie kontaktuje z innymi nie wplywa wogole na nasze wspolne zycie, ma do tego pelne prawo tak jak i my.

Masz problem z którym nie mozesz sobie poradzić?
Napisz do mnie, a być może będe mogła jakoś pomoć : zaneta.buczek@op.pl

A tymczasem życzę wszystkim miłego dnia!

images.jpg

Nie możesz dodać komentarza.